Fotowolatika – systemy solarne dla domów, firm i gospodarstw
Masz pytania? zadzwoń +48 789 386 489

SERWIS

Instalacje fotowoltaiczne, jak każdy skomplikowany system, są podatne na awarie – ich elementy w wyniku eksploatacji zużywają się, niekiedy dochodzi również do mechanicznego uszkodzenia poszczególnych komponentów. Aby produkcja energii odbywała się przez długi czas z wysoką wydajnością, powinien być wykonywane regularny serwis fotowoltaiki. Każdy inwestor, który zdecyduje się na montaż fotowoltaiki dla firmy, domu czy gospodarstwa domowego, objęty jest przez Dom Eko System opieką serwisową – w jej ramach: 

   wykonujemy przeglądy techniczne instalacji,

   monitorujemy stan oraz pracę inwertera,

   usuwamy powstające usterki i awarie.

Ponadto korzystając ze specjalnej aplikacji stale monitorujemy instalację pod kątem efektywności – to pozwala nam szybko reagować na wszelkie nieprawidłowości w jej działaniu.

Dlaczego należy serwisować instalację?

Serwis instalacji fotowoltaicznej jest niezbędny do tego, by utrzymać instalację w stanie najwyższej wydajności i niezawodności. Większość awarii systemu solarnego to bowiem właśnie rezultat zaniedbań i braku kontroli – niszczejące pod wpływem czasu oraz nadmiernej eksploatacji elementy instalacji z czasem przestają spełniać swoje zadanie i przyczyniają się do powstawania mniej lub bardziej rozległych usterek. Wiele z nich skutkuje obniżeniem wydajności całego systemu, a nawet całkowitym wyłączeniem go z użytku. Dlatego właśnie należy dbać o regularne przeglądy oraz odpowiednią konserwację – w ten sposób zapobiega się nieoczekiwanym przerwom w produkcji energii oraz wzrostom kosztu korzystania z niej. 


Chcesz wiedzieć ile możesz z nami zaoszczędzić?

skontaktuj się z nami odpowiemy na każde twoje pytanie.
Projekt i Realizacja © 2020 WebDesign25h cms | Wszelkie prawa zastrzeżone.