Fotowolatika – systemy solarne dla domów, firm i gospodarstw
Masz pytania? zadzwoń +48 789 386 489

DROGA DO INSTALACJI

Systemy solarne wciąż wielu osobom kojarzą się z bardzo zaawansowaną i trudno dostępną technologią, której wykorzystanie wiąże się z dużymi nakładami pracy. Tymczasem zbudowanie instalacji w domu, firmie czy gospodarstwie domowym jest dziś wyjątkowo proste. Sprawdź, z jakich etapów składa się cała procedura.


  • Audyt – od tego zaczyna się cała praca nad każdą instalacją fotowoltaiczną. W toku audytu sprawdzamy, jak wysokie jest zapotrzebowanie na energię elektryczną w obiekcie oraz jakie są możliwości wykorzystania rozwiązań technicznych.
  • Projekt – na podstawie danych uzyskanych w wyniku audytu wykonujemy projekt przyszłej instalacji. Bierzemy w nim pod uwagę konstrukcję budynku oraz jego usytuowanie, aby zmaksymalizować dostępność światła słonecznego. 
  • Montaż – nasi profesjonalni wykonawcy instalują elementy instalacji – przede wszystkim panele monokrystaliczne oraz inwerter – w budynku.
  • Podłączenie – gotowa instalacja zostaje podłączona do sieci elektrycznej. 


I gotowe! Od tej pory możesz cieszyć się w swoim domu tanim i czystym prądem pochodzącym prosto z najwydajniejszego źródła energii – Słońca.


Postaw na system fotowoltaiczny już dziś.


W dobie rosnących cen prądu oraz narastających problemów klimatycznych inwestowanie w instalacje fotowoltaiczne to najrozsądniejszy sposób, by zapewnić sobie i swoim bliskim bezpieczeństwo energetyczne. Posiadając system solarny w swoim domu zyskujesz dostęp do niewyczerpanego źródła czystej i taniej energii, oszczędzasz pieniądze i uniezależniasz się od inflacji. Jednocześnie przyczyniasz się do ograniczenia emisji szkodliwych substancji do środowiska naturalnego.Chcesz wiedzieć ile możesz z nami zaoszczędzić?

skontaktuj się z nami odpowiemy na każde twoje pytanie.
Projekt i Realizacja © 2020 WebDesign25h cms | Wszelkie prawa zastrzeżone.