Dom Eko System - Fotowoltaika | Radom
Masz pytania? zadzwoń +48 789 386 489

Systemy solarne krok po kroku

Systemy solarne krok po kroku


Systemy solarne wciąż wielu osobom kojarzą się z bardzo zaawansowaną i trudno dostępną technologią, której wykorzystanie wiąże się z dużymi nakładami pracy. Tymczasem zbudowanie instalacji w domu, firmie czy gospodarstwie domowym jest dziś wyjątkowo proste. Sprawdź, z jakich etapów składa się cała procedura!


   AUDYT – od tego zaczyna się cała praca nad każdą instalacją fotowoltaiczną. W toku audytu sprawdzamy, jak wysokie jest zapotrzebowanie na energię elektryczną w obiekcie oraz jakie są możliwości wykorzystania rozwiązań technicznych


   PROJEKT – na podstawie danych uzyskanych w wyniku audytu wykonujemy projekt przyszłej instalacji. Bierzemy w nim pod uwagę konstrukcję budynku oraz jego usytuowanie, aby zmaksymalizować dostępność światła słonecznego. 


   MONTAŻ – nasi profesjonalni wykonawcy instalują elementy instalacji – przede wszystkim panele monokrystaliczne oraz inwertery – w budynku.


   PODŁĄCZENIE – gotowa instalacja zostaje podłączona do domowej sieci elektrycznej. 


   GOTOWE! Od tej pory możesz cieszyć się tanim i czystym prądem pochodzącym prosto z najwydajniejszego źródła energii – Słońca.


Postaw na fotowoltaikę już dziś


W dobie rosnących cen prądu oraz narastających problemów klimatycznych inwestowanie w instalacje fotowoltaiczne to najrozsądniejszy sposób, by zapewnić sobie i swoim bliskim bezpieczeństwo energetyczne. Posiadając system solarny w swoim domu zyskujesz dostęp do niewyczerpanego źródła czystej i taniej energii, oszczędzasz pieniądze i uniezależniasz się od inflacji. Jednocześnie przyczyniasz się do ograniczenia emisji szkodliwych substancji do środowiska naturalnego.Chcesz wiedzieć ile możesz z nami zaoszczędzić?

skontaktuj się z nami odpowiemy na każde twoje pytanie.
Projekt i Realizacja © 2020 WebDesign25h cms | Wszelkie prawa zastrzeżone.