Dom Eko System - Fotowoltaika | Radom
Masz pytania? zadzwoń +48 789 386 489

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firmW dobie nasilającego się kryzysu klimatycznego oraz rosnących cen, firmy szukają sposobów, by zoptymalizować zużycie energii elektrycznej potrzebnej do prowadzenia działalności. Rozwiązaniem, które cieszy się rosnącym zainteresowaniem przedsiębiorców jest fotowoltaika dla firm. Rozbudowane instalacje transformujące promieniowanie słoneczne w prąd mogą w każdej branży przynieść wiele korzyści – nie tylko finansowych. 

Etapy powstawania instalacji fotowoltaicznej

Od złożenia zamówienia proces wykonania instalacji przebiega w kilku etapach:

   audyt,

   dostosowanie potrzeb,

   projekt,

   finansowanie,

   montaż,

   podłączenie.

Jako profesjonaliści dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas instalacje były niezawodne i efektywne. Dlatego korzystamy wyłącznie z produktów pochodzących od renomowanych, uznanych na rynku marek, takich jak między innymi: RISEN ENERGY, JINCO SOLAR, TRINA SOLAR, GROWATT czy SOLAREDGE.

Co zyskasz dzięki fotowoltaice?

Instalacja fotowoltaiczna pozwala w dużym stopniu uniezależnić się od dostaw energii elektrycznej z zewnętrznej sieci – oznacza to nie tylko zmniejszenie stałych kosztów prowadzenia biznesu, ale również mniejszy wpływ inflacji na stabilność finansową przedsiębiorstwa. Ponadto nadwyżka wyprodukowanej przez instalację energii może zostać sprzedana do sieci i stać się przez to źródłem dodatkowego zysku. W dzisiejszych czasach inwestowanie w fotowoltaikę ma również niezwykle duży wpływ na wizerunek firmy na rynku – klienci przychylnie patrzą na firmy, które swoimi działaniami przyczyniają się do poprawy stanu środowiska naturalnego.


Chcesz wiedzieć ile możesz z nami zaoszczędzić?

skontaktuj się z nami odpowiemy na każde twoje pytanie.
Projekt i Realizacja © 2020 WebDesign25h cms | Wszelkie prawa zastrzeżone.