Fotowolatika – systemy solarne dla domów, firm i gospodarstw
Masz pytania? zadzwoń +48 789 386 489

FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA


Gospodarstwa rolnicze należą do przedsiębiorstw, które mają największe zapotrzebowanie na energię elektryczną – jest ona niezbędna do zasilenia budynków oraz znajdujących się w nich instalacji. Koszty prądu często stanowią zazwyczaj dużą część budżetu gospodarstwa. Aby je zredukować, warto zainwestować w fotowoltaikę dla rolnictwa.


Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę?

Instalacje fotowoltaiczne to rozwiązanie, które może przynieść gospodarstwu rolniczemu liczne korzyści. 

  • Uniezależnienie od dostawców energii elektrycznej – co jest szczególnie istotne w kontekście rosnących cen,

  • Udogodnienia podatkowe – rolnicy będący płatnikami VAT mogą odliczyć go od kosztów instalacji. Ponadto posiadając instalację można przez 15 lat odliczyć 25% jej ceny od podatku gruntowego,
  • Możliwość sprzedania nadwyżki energii do sieci – więcej w zakładce Net-Billing.

Wszystko to sprawia, że inwestycja w fotowoltaikę może zwrócić się w gospodarstwie w zaledwie 6-8 lat. Im większe gospodarstwo, tym większy zysk.


Stawiamy na jakość.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu instalacji fotowoltaicznych – również tych przeznaczonych dla gospodarstw rolnych. Doskonale wiemy, czego potrzeba do stworzenia systemu, który będzie działał niezawodnie i przyniesie inwestorowi korzyści. W swojej pracy korzystamy wyłącznie z paneli, falowników fotowoltaicznych i innych produktów pochodzących od uznanych, światowych marek, takich jak RISEN ENERGY, JINCO SOLAR, EXE SOLAR, SOFAR SOLAR. Zapewniamy również monitoring instalacja oraz regularne przeglądy techniczne. 


Chcesz wiedzieć ile możesz z nami zaoszczędzić?

skontaktuj się z nami odpowiemy na każde twoje pytanie.
Projekt i Realizacja © 2020 WebDesign25h cms | Wszelkie prawa zastrzeżone.